Zostań wolontariuszem

Pomóż przygotować konferencję CoderKids w Twoim mieście. Zostań opiekunem lub prelegentem i baw się z nami.

O nas

Konferencje CoderKids

Nasze wydarzenia, to połączenie nauki z doskonałą zabawą. Twoją rolą będzie przede wszystkim udzielanie pomocy młodym uczestnikom podczas konferencji. Możesz prowadzić zajęcia, opiekować się grupami dzieci podczas przerw, pomóc w sprawnym przeprowadzeniu rejestracji. Możesz także zająć się promocją wydarzenia w mediach społecznościowych, albo pomóc na tysiąc innych sposobów. Jedyne, czego od Ciebie oczekujemy, to chęci zrobienia czegoś niesamowitego, odpowiedzialności i dobrego humoru.

400

Planujemy, że w ciągu roku w naszych konferencjach weźmie udział ponad 400 młodych ludzi oraz ich opiekunowie. Tylko z Tobą może nam się to udać.

40

Każda konferencja CoderKids obsługiwana jest przez przynajmniej 40 wolontariuszy. Ich rolą jest zapewnienie uczestnikom dobrej zabawy i bezpieczeństwa. Bądź jednym z nich.

4

4 lokalizacje: Gdańsk, Poznań, Warszawa i Wrocław, to nasze plany na najbliższą przyszłość. Pomóż nam je zrealizować.

O Tobie

Kilka słów o Tobie

Wolontariusze CoderKids pomagają w organizacji oraz sprawnym i bezpiecznym przeprowadzeniu konferencji. Bardzo nam zależy na współpracy z osobami pozytywnie nastawionymi do wydarzenia i odpowiedzialnymi.

Poszukujemy osób, które:

  • pomogą podczas organizacji wydarzenia (np. pomogą szukać sponsorów, lokalu, prelegentów, kateringu, itp., pomogą w promocji wydarzenia w mediach społecznościowych)
  • przeprowadzą zajęcia (informatyka, robotyka, elektronika dla dzieci w wieku od 6 do 15 lat)
  • zapewnią bezpieczeństwo dzieci podczas wydarzenia (np. przypilnują grup podczas przerw, upewnią się, że uczestnicy nie zgubią się w drodze do WC lub na obiad, opcjonalnie: pomogą podczas zajęć)
  • pomogą w sprawnym przeprowadzeniu wydarzenia (np. pomogą przeprowadzić rejestrację, będą robić zdjęcia, itp.)

Jeżeli chcesz wziąć udział w naszym wydarzeniu jako wolontariusz, wypełnij poniższy formularz. Zostaw dane kontaktowe, odezwiemy się do Ciebie ok. 2-3 miesiące przed wydarzeniem we wskazanym przez Ciebie mieście.

Ze swojej strony zapewniamy dobrą zabawę, niezapomnianą atmosferę, ubezpieczenie NNW podczas wydarzenia i obiad.

Video

Krystian Zych – pomysłodawca i koordynator CoderKids

Chcę podzielić się z Tobą historią powstania CoderKids i opowiedzieć zarówno o wydarzeniu, jak i o naszej fundacji. Obejrzyj film, a przekonasz się, że warto brać udział w naszych wydarzeniach.

FAQ

Dodatkowe informacje

Rejestracja

Możesz zarejestrować się już teraz nawet, jeżeli wydarzenie w Twoim mieście odbędzie się za kilka miesięcy. Zespół organizatorów zaczyna pracę ok. 3 miesiące przed datą konferencji. Wtedy też będziemy się kontaktować ze zgłoszonymi osobami.

Szkolenie

Każdy wolontariusz zostanie zaproszony na spotkanie, które odbędzie się w tym samym mieście, co konferencja, ok. 1-2 mies. przed wydarzeniem. Na spotkaniu organizatorzy odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące konferencji i przekażą najważniejsze informacje niezbędne do sprawnego i bezpiecznego przeprowadzenia wydarzenia.

Jesteśmy w kontakcie

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania czy wątpliwości albo chcesz podzielić się ciekawym pomysłem, napisz do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Bardzo nam zależy także na opiniach naszych współpracowników. Dzięki nim możemy cały czas się doskonalić i organizować coraz lepsze wydarzenia.

Uzupełnij formularz

Czekamy na Ciebie

Interesuje mnie konferencja w

Chcę pomóc w

7 + 4 =

Gdy widzisz setkę dzieciaków, które chłoną każde Twoje słowo, które całym sobą pokazują fascynację tym, o czym opowiadasz, gdy widzisz setkę uśmiechniętych buziek, które nie chcą wyjść na przerwę, wtedy wiesz, że robisz coś niesamowitego i dołączasz do niewielkiego grona najbardziej pozytywnych ludzi na świecie.

Krystian Zych, koordynator CoderKids, członek zarządu Fundacji Inspirator

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco. Będziemy powiadamiać Cię o naszych wydarzeniach i podpowiadać jak uczyć dzieci programowania samemu nie będąc programistą.

Share This