Zostań sponsorem

Dzięki Tobie każde dziecko może mieć dostęp do nowoczesnych technologii.
O nas

Konferencje CoderKids

Nasze wydarzenia, to połączenie nauki z doskonałą zabawą. Stworzyliśmy wiele fantastycznych miejsc, w których młodzież ma dostęp do technologii przyszłości. Pomagamy otwierać lokalne pracownie, prowadzimy warsztaty z informatyki i robotyki dla dzieci, a nasi działacze pomagają tworzyć tak fantastyczne wydarzenia, jak np. konferencje Devoxx4Kids.

Nasze dotychczasowe działania wspierali liderzy na rynkach technologicznych, którzy docenili nasze działania w zobaczyli w nich potencjał. Dzięki nim dostęp do nowoczesnych technologii ma każdy młody człowiek, niezależnie od statusu społecznego.

Zapraszamy Cię i Twoją firmę do wsparcia naszych działań w ramach cyklu konferencji programistycznych dla dzieci i młodzieży pod wspólną nazwą CoderKids. Z Twoją pomocą dotrzemy do kolejnych setek dzieci i ich rodziców.

400

Planujemy, że w ciągu roku w naszych konferencjach weźmie udział ponad 400 młodych ludzi oraz ich opiekunowie. Tylko z Tobą może nam się to udać.

40

Każda konferencja CoderKids obsługiwana jest przez przynajmniej 40 wolontariuszy. Ich rolą jest zapewnienie uczestnikom dobrej zabawy i bezpieczeństwa. Dbamy o to, aby młodzież czuła się na naszych imprezach jak najlepiej.

4

4 lokalizacje: Gdańsk, Poznań, Warszawa i Wrocław, to nasze plany na najbliższą przyszłość. Pomóż nam je zrealizować.
Co robimy

Technologie przyszłości na wyciągnięcie ręki

W konferencjach CoderKids bierze udział ok. 100 młodych osób oraz ich opiekunowie. Przy organizacji i sprawnym przeprowadzeniu wydarzenia pomaga ok. 40 wolontariuszy i prelegentów.

Dla wielu z tych młodych ludzi CoderKids jest pierwszym kontaktem z zaawansowaną technologią, programowaniem, czy robotami. Wielu z nich kontynuuje naukę w domu.

Podczas konferencji CoderKids pracujemy także z rodzicami i nauczycielami. Podpowiadamy im jak uczyć programowania samemu nie będąc programistą. Dzięki temu dzieci i młodzież nie porzucają tej fascynującej przygody zaraz po zakończeniu konferencji.

Konferencje CoderKids są bezpłatne dla uczestników (zarówno dzieci, jak i dorosłych), dzięki nam dostęp do nowoczesnych technologii może mieć każdy bez względu na status społeczny.

Mamy ambicje stworzyć największą w Polsce cykliczną imprezę programistyczną dla dzieci i młodzieży. Mamy doświadczenie przy prowadzeniu dużych projektów, w pracy z dziećmi i organizowaniu podobnych wydarzeń.

Wspierając CoderKids przede wszystkim pomagasz młodym ludziom w zdobyciu wiedzy, której być może nie mogliby zdobyć w żadnym innym miejscu. Uczymy programować, sterować robotami, wykorzystywać najnowsze osiągnięcia techniki w codziennym życiu, pokazujemy jak zaprząc Arduino, micro:bit i roboty LEGO do pracy.

100% ankietowanych uczestników naszych konferencji chce uczestniczyć w kolejnych edycjach (badania przeprowadzane na współorganizowanym przez nas Devoxx4Kids Poznań w latach 2016-1018).

Video

Krystian Zych – pomysłodawca i koordynator CoderKids

Chcę podzielić się z Tobą historią powstania CoderKids i opowiedzieć zarówno o wydarzeniu, jak i o naszej fundacji. Obejrzyj film, a przekonasz się, że warto brać udział w naszych wydarzeniach.
Rodzaje partnerstwa

Współpraca z nami

Sponsor złoty

Każda konferencja ma jednego złotego sponsora. Złoty sponsor wymieniony jest na wszystkich materiałach promocyjnych, stronach internetowych wydarzenia oraz stronie głównej CoderKids, profilach w mediach społecznościowych, identyfikatorach. Złoty sponsor może także oznaczyć miejsce konferencji (do 2 rollupów), dystrybuować gadżety i materiały reklamowe oraz ma zagwarantowane 3 miejsca dla dzieci.

Sponsor srebrny i brązowy

Każda konferencja ma do 3 srebrnych sponsorów i do 5 brązowych sponsorów. Sponsorzy wymienieni są we wszystkich materiałach promocyjnych, stronach internetowych wydarzenia, profilach społecznościowych, identyfikatorach. Sponsorzy mogą także oznaczyć miejsce konferencji (po jednym rollupie), dystrybuować gadżety i materiały reklamowe oraz mają zagwarantowane po dwa (srebrni) lub po jednym (brązowi) miejscu dla dzieci.

Partnerzy

Oprócz sponsorów współpracujemy także z partnerami. Są to instytucje, które pomagają nam w organizacji przedsięwzięcia, udostępniają pomieszczenia, sprzęt komputerowy, roboty, technologiczne know-how, itp. Partnerami mogą również zostać massmedia (partnerzy medialni).

Zostaw dane kontaktowe

Czekamy na Ciebie

1 + 3 =

Gdy widzisz setkę dzieciaków, które chłoną każde Twoje słowo, które całym sobą pokazują fascynację tym, o czym opowiadasz, gdy widzisz setkę uśmiechniętych buziek, które nie chcą wyjść na przerwę, wtedy wiesz, że robisz coś niesamowitego i dołączasz do niewielkiego grona najbardziej pozytywnych ludzi na świecie.
Krystian Zych, koordynator CoderKids, członek zarządu Fundacji Inspirator
Share This