Pytania ogólne

hello@coderkids.pl

Miasta

gdansk@coderkids.pl
poznan@coderkids.pl
warszawa@coderkids.pl
wroclaw@coderkids.pl

Partnerzy, sponsorzy

partnerzy@coderkids.pl

email

Bądźmy w kontakcie

7 + 14 =

Social media: 

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Dla uczestników

Kiedy będziecie w moim mieście?

Listę miast oraz planowane daty naszych konferencji znajdziesz na stronie Konferencje. Jeżeli twojego miasta nie ma na liście, daj nam znać uzupełniając powyższy formularz. Być może w przyszłości zorganizujemy konferencję CoderKids także w Twoim mieście.

Chcę się zarejestrować na konferencję

Na stronie głównej CoderKids oraz na podstronie dotyczącej konkretnego wydarzenia dostępny jest link do formularza rejestracji. Jeżeli link jest nieaktywny, znaczy, że w danym momencie rejestracja nie jest prowadzona. Obserwuj nasz profil na Facebooku, tam na bieżąco informujemy o rozpoczęciu i zakończeniu rejestracji na wydarzenia.

Zarejestrowałem się i co teraz?

Cieszymy się, że Cię zobaczymy na naszej konferencji. W wiadomości potwierdzającej rejestrację znajdziesz wszystkie niezbędne informacje. Jeżeli masz dodatkowe pytania, napisz na adres <miasto>@coderkids.pl, gdzie zamiast <miasto> podaj nazwę miasta, w którym odbywać się będzie konferencja (gdansk, poznan, warszawa, wroclaw).

Nie zdążyłem się zarejestrować

Nasze konferencje są bardzo popularne i niestety zdarza się, że nie wszyscy chętni mogą wziąć w nich udział. Zapraszamy do pozostałych miast. Obserwuj także nasz profil na Facebooku i szukaj informacji o konferencji w Twoim mieście w przyszłym roku.

Zarejestrowałem się, ale nie będę mógł uczestniczyć

Jeżeli nie będziesz mógł wziąć udziały w konferencji, koniecznie daj nam znać. Przekażemy Twoje miejsce osobie z długiej listy rezerwowej. Ktoś na pewno się ucieszy i miejsce nie zmarnuje się.

Mam pytanie, na które nie znalazłem tu odpowiedzi

Uzupełnij powyższy formularz, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Możesz także napisać do nas na adres hello@coderkids.pl.

Dla wolontariuszy

Chętnie pomogę w organizacji konferencji

Chętnie skorzystamy z Twojej pomocy! Na stronie Zostań wolontariuszem znajdziesz podstawowe informacje o tym jak możesz nam pomóc oraz formularz kontaktowy. Uzupełnij go proszę, a wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Pomógłbym, ale nie wiem czy potrafię...

Nasi wolontariusze zajmują się wieloma rzeczami. Nie wszystkie one wymagają specjalistycznej wiedzy (szczerze mówiąc w większości przypadków nie jest ona wymagana). Możesz prowadzić zajęcia, zaopiekować się grupą dzieci podczas przerw, pomóc w organizacji, szukaniu sponsorów, lokalu, prelegentów, poprowadzić nasz facebookowy fanpage, czy robić zdjęcia podczas wydarzenia. Jest mnóstwo rzeczy, które możesz z nami robić i najbardziej liczy się sama chęć pomocy. Wypełnij formularz na stronie Zostań wolontariuszem, a pomożemy Ci znaleźć zajęcie zgodne z Twoimi zainteresowaniami i umiejętnościami.

Czy dostanę wynagrodzenie za pracę?

Nie. Wolontariat to dobrowolna, bezpłatna, świadoma praca na rzecz innych lub całego społeczeństwa, wykraczająca poza związki rodzinno-koleżeńsko-przyjacielskie (za Wikipedią). Pracując z nami poświęcasz swój czas i oferujesz swoje umiejętności, w zamian uczestniczysz w niesamowitym wydarzeniu, tworzysz lepszy świat i fantastycznie się bawisz. Dzięki Tobie i innym wolontariuszom każdą konferencję odwiedza ok. 100 uśmiechniętych, mega pozytywnych i żądnych wiedzy dzieciaków. Być może akurat Twoja pomoc zmieni życie któregoś z nich (nigdy nie wiesz czy przypadkiem dzięki Tobie jakieś dziecko nie postanowi np. zostać programistą).

Czy będę ubezpieczony?

Tak. Wszyscy uczestnicy i wolontariusze CoderKids mają ubezpieczenie NNW na czas wydarzenia.

Czy muszę przynieść swoje kanapki?

Jeżeli lokalizacja konferencji na to pozwoli, wszyscy wolontariusze otrzymają bezpłatny obiad, kanapki lub owoce i coś do picia.

Jeżeli lokalizacja wydarzenia uniemożliwi skorzystanie ze stołówki, postaramy się zapewnić choćby pizzę lub inny posiłek. Nie musisz przynosić własnego jedzenia.

Mam pytanie, na które nie znalazłem tu odpowiedzi

Napisz do nas na adres hello@coderkids.pl, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Dla sponsorów i partnerów

Moja firma chciałaby pomóc w organizacji CoderKids

Bardzo chętnie skorzystamy z wszelkich form pomocy. Napisz do nas na adres partnerzy@coderkids.pl lub uzupełnij powyższy formularz. Napisz w jaki sposób chcielibyście pomóc i wkrótce ustalimy szczegóły współpracy.

Czy mogę zostać sponsorem?

Oczywiście! Pod warunkiem, że produkty lub usługi, które oferujesz, nie są zakazane dla dzieci i młodzieży (nie możemy promować seksu, alkoholu, wyrobów tytoniowych, itp. na imprezach dla dzieci). Organizujemy nasze konferencje wyłącznie dzięki szczodrości naszych sponsorów, będzie nam bardzo miło gościć Cię w ich gronie. Napisz do nas na adres partnerzy@coderkids.pl lub wypełnij powyższy formularz, przedstawimy ofertę sponsorską i ustalimy szczegóły współpracy.

Chętnie udostępnię pomieszczenia/sprzęt na Wasze wydarzenie

Każdą naszą konferencję organizujemy we współpracy z instytucjami, które mogą udostępnić nam nieodpłatnie pracownie komputerowe, aulę i niewielkie zaplecze gospodarcze. Zawsze potrzebujemy sporo komputerów, robotów, sprzętu elektronicznego, chętnie też zorganizujemy naszą konferencję w nowym miejscu. Jeżeli dysponujesz odpowiednią przestrzenią, aby pomieścić CoderKids, lub posiadasz sprzęt, który moglibyśmy wykorzystać, chętnie nawiążemy współpracę. Napisz do nas na partnerzy@coderkids.pl lub uzupełnij powyższy formularz.

Prowadzę szkołę programowania. Czy mogę Wam jakoś pomóc?

Zdecydowanie tak. Możesz poprowadzić zajęcia dla naszych uczestników, udostępnić sprzęt (komputery, roboty, Arduino, itp.), pomóc w organizacji, udostępnić pomieszczenia i pomóc na wiele innych sposobów. Zapraszamy do kontaktu na partnerzy@coderkids.pl.

Mam pytanie, na które nie znalazłem tu odpowiedzi

Zapraszamy do kontaktu na partnerzy@coderkids.pl. Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące współpracy partnerskiej i sponsoringu.

Pozostałe

Chcę opowiedzieć o CoderKids w naszym radiu/telewizji/gazecie

Skontaktuj się z nami pod adresem hello@coderkids.pl. Chętnie udostępnimy wszystkie wymagane informacje i weźmiemy udział w Twojej audycji/artykule.

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się na newsletter i bądź na bieżąco. Będziemy powiadamiać Cię o naszych wydarzeniach i podpowiadać jak uczyć dzieci programowania samemu nie będąc programistą.

Share This