O nas

Kilka słów o CoderKids i Fundacji Inspirator

Co robimy

Czym zajmujemy się w CoderKids

Uczymy dzieci programowania komputerowego wykorzystując do tego elementy zabawy i wykonywanie doświadczeń. Zapoznajemy je z koncepcjami robotyki i elektroniki. Pokazujemy jak kreatywnie wykorzystać te narzędzia w zabawie,  nauce i codziennym życiu.

Inspirujemy dzieci i dorosłych. Pokazujemy rodzicom i nauczycielom jak wykorzystać informatykę w rozwoju dzieci nawet samodzielnie nie potrafiąc programować.

Dla kogo

Kto uczestniczy w naszych wydarzeniach

CoderKids nie ogranicza w żaden sposób kto może wziąć udział w organizowanych przez nas wydarzeniach i warsztatach. Nie ma znaczenia Twoja płeć, stan majątkowy, poglądy religijne, czy niepełnosprawność.

Ze względu na charakter zajęć i przygotowywanie ich pod kątem ściśle określonych umiejętności posiadanych na poszczególnych etapach rozwoju dziecka, sugerujemy podział na grupy w zależności od wieku uczestników. W interesie uczestnika jest branie udziału w zajęciach przygotowanych dla jego grupy wiekowej.

Na zajęciach może być wymagane posiadanie umiejętności obsługi komputera na różnym poziomie – w zależności od rodzaju zajęć.

Za ile

Ile kosztuje udział

Wszystkie organizowane przez nas konferencje są bezpłatne dla uczestników. Chcemy, aby do przekazywanej przez nas wiedzy miał dostęp każdy młody człowiek bez względu na stan majątkowy.

Warsztaty niebędące częścią konferencji, prowadzone pod nazwą CoderKids, mogą być płatne. Informacji o opłatach szukaj na stronach opisowych poszczególnych warsztatów.

W kilku słowach o fundacji

Co jeszcze robimy w Fundacji Inspirator

Aktywizujemy

działamy na rzecz aktywizacji społecznej i zawodowej

Motywujemy

motywujemy do wspólnej pracy na rzecz lokalnych społeczności

Inspirujemy

inspirujemy poprzez innowacyjne działania społeczne, kulturalne i naukowe

Fundacja Inspirator

Nasz zespół

Agnieszka Zdunek

Agnieszka Zdunek

Prezes Zarządu

Kierownik projektów z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania projektami biznesowymi oraz UE. Pomysłodawczyni i autorka wielu projektów z zakresu aktywizacji zawodowej, edukacji przedszkolnej, szkolnej i osób dorosłych, społeczeństwa obywatelskiego oraz szeroko pojętej kultury.

Krystian Zych

Krystian Zych

Wiceprezes Zarządu

Trener IT z kilkunastoletnim doświadczeniem, menedżer projektów informatycznych realizowanych dla międzynarodowych korporacji. Pomysłodawca i autor wielu projektów z zakresu edukacji informatycznej dzieci i młodzieży, organizator konferencji programistycznych. Mówca, autor, podcaster. Koordynator CoderKids.

Milena Piasecka

Milena Piasecka

Członek Zarządu

Doświadczony kierownik z 5-letnim stażem w zarządzaniu projektami dofinansowanymi ze środków UE. Autorka wielu projektów innowacyjnych, badawczo-rozwojowych i ponadnarodowych realizowanych w obszarach takich jak: ICT, medycyna, edukacja, transfer wiedzy i technologii, przedsiębiorczość społeczna, sejsmologia, innowacje społeczne.

Informacje dodatkowe

Dane Fundacji

Adres

Fundacja Inspirator
os. Dębina 5/21
61-450 Poznań

inspirator-polska.pl

Dane rejestracyjne

NIP: 7773251788
REGON: 361805110
KRS: 0000563645

biuro@inspirator-polska.pl

Zarząd

Agnieszka Zdunek
Milena Piasecka
Krystian Zych

fb.com/fundacjainspirator/

Share This